4 SENTIERI | 4 POTI 2023

Event details

• domenica | 30/04/2023 to domenica | 28/05/2023
  • 00:00
  • -30 aprile San Giovanni d'Antro -21 maggio a Vedronza -28 maggio a Masseris (UD)

“4 Sentieri, sulle tracce delle donne dei boschi”

Sarà un’edizione particolare poiché gli elementi su cui verteranno i tre appuntamenti saranno la terra, in particolare le rocce🪨 e le acque💧con i loro spiriti leggendari 🧜🏻‍♀️che, si narra, le abitano.
Per i tre appuntamenti ci recheremo sia nelle splendide Valli del Natisone 🏞️ ma torneremo anche in quelle del Torre:
-
📍30 aprile nella grotta di San Giovanni d’Antro, camminata escursionistica e sensoriale aperta a tutti con ritrovo alle 9.15 a Biacis (UD) presso la fontana;
📍21 maggio a Vedronza, camminata sensoriale aperta a tutti con ritrovo alle 15.45 al parcheggio del primo guado;
📍28 maggio a Masseris (UD), camminata escursionistica aperta a tutti con ritrovo alle 9.15 presso il Museo del Matajur di Masseris.
-
Vi ricordiamo che i nostri eventi sono gratuiti ma per partecipare occorre prenotare tramite il modulo Google 👇
I posti sono limitati.
Per maggiori info contattateci anche con WhatsApp: 📞+39 353 432 0692

"4 poti, po sledeh gozdnih žensk".

To bo posebna izdaja, saj bodo elementi, na katere se bomo osredotočili v treh srečanjih, zemlja, zlasti skale🪨 in voda💧z njihovimi legendarnimi duhovi 🧜🏻‍♀️ki, kot pravijo, jih naseljujejo.
Na treh srečanjih bomo potovali tako v čudovite Nediške doline 🏞️ kot tudi nazaj v Terske doline:
-
📍30. aprila v Landarski jami, pohodniški in senzorični sprehod, odprt za vse, srečanje ob 9.15 v Bijači (UD) pri vodnjaku;
📍21. maj v Njivici, senzorični sprehod, odprt za vse, z zbiranjem ob 15.45 na parkirišču pri prvem brodu
📍28. maja v Mašerah (UD), pohodniški sprehod, odprt za vse, s srečanjem ob 9.15 pri muzeju Matajur v Mašerah.
-
Radi bi vas spomnili, da so naši dogodki brezplačni, vendar se morate za udeležbo prijaviti prek Googlovega obrazca 👇
Število mest je omejeno.
Za več informacij nas kontaktirajte tudi prek WhatsAppa: 📞+39 353 432 0692